הסרת משקפיים בשיטת נוירוויז'ן

אנשים הסובלים מבעיות ראייה קלות או עין עצלה יכולים בקלות לטפל בבעיה בעזרת שיטה מדעית שפותחה במהלך עשרים השנים האחרונות, הנקראת נוירוויז'ן – NeuroVision. חשבו על נוירוויז'ן כמאמן האישי שלכם שיעזור לכם להשיג ראייה חדה וממוקדת. הסרת משקפיים בשיטת נויירוויז'ן משפרת את המעבד הויזואלי שלנו במוח, מה שמאפשר לנו להבחין טוב יותר בין צללים שונים ומחדדת את הראייה בכלליות ולצמיתות.

  • למי זה מתאים: הליך זה מתאים לאנשים הסובלים מעין עצלה, מקוצר ראייה קל, זוקן ראייה, אנשים המעוניינים ב'ראיית על' ואנשים המעוניינים לשפר את תוצאות ניתוח הלאסיק והקטרקט.
  • ליקויי הראייה הניתנים לטיפול: עין עצלה, קוצר ראייה, זוקן ראייה.
  • משך ההליך: כל אימון דורש 30-40 דקות והוא נעשה בבית מול המחשב.
  • טווח מחירים: 4,000-6,000 ₪.

כמות טיפולים נדרשת

כמות הטיפולים תלויה בבעיית הראייה. לפי מצב העיניים שלכם, תבנה עבורכם תוכנית מיוחדת.
להלן התוכניות האפשריות בשיטת נוירוויז'ן:

  • נוירוויז'ן לטיפול בקוצר ראייה: אנשים הסובלים מקוצר ראייה קל עד 1.5- וצילינדר הנמוך מ 0.75- יעברו בדרך כלל 30 תרגולים ביתיים.
  • נוירוויז'ן לטיפול בעין עצלה: עין עצלה הוא מצב שבו העין למעשה תקינה, אך הראייה חלשה. לכן, גם עדשות או משקפיים לא יקנו לנו ראייה חדה מספיק. שיפור ראייה במצב של עין עצלה יאפשר לכם לראות כתוביות בטלוויזיה, את שלטי הרחוב, הלוח בכיתה וראיית לילה טובה יותר. בנוסף, התרגילים יעזור לשפר את ראיית העומק וראיית תלת המימד. לטיפול בעין עצלה דרושים בממוצע 40 תרגולים.
  • נוירוויז'ן להסרת משקפיי קריאה: כאשר אנו מגיעים לגילאים של 40+, עלולות העיניים שלנו להיחלש והראייה מאבדת מחדותה. בשלב זה, אנו זקוקים למשקפיי ראייה. טיפול בנוירוויז'ן יכול לעזור לכם בפעילויות של קריאת אותיות קטנות או בתאורה נמוכה וראיית לילה טובה יותר. לטיפול בזוקן ראייה דרושים כ-30 תרגולים.
  • נוירוויז'ן לראיית על: ילדים מעל גיל 9 ומבוגרים, בעלי ראייה רגילה של 6/6 עם או ללא משקפיים, המעוניינים בראייה טובה אף יותר. הטיפול מיועד במיוחד לספורטאים, טייסים ואנשים אחרים להם תועיל ראיית על. מספר הטיפולים במקרה זה משתנה ממקרה למקרה.
  • נוירוויז'ן לשיפור הראייה לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים או ניתוח קטרקט: אנשים שעברו ניתוח לייזר בעיניים אך אינם מסופקים מתוצאות הניתוח ובמיוחד במקרים של נסיגה קלה באיכות הראייה או במקרים הנדירים של תופעות לוואי של הילות, טשטוש קל או סנוור. מספר הטיפולים משתנה אך הטיפול הוא לצמיתות.

לכמה זמן נשמרות תוצאות הטיפול

בדיוק כמו רכיבה על אופניים או שחייה, נוירוויז'ן מאמן את המוח לראייה טובה יותר ואלו מיומנויות שנשארות עמנו לתמיד.

תיאור השיטה

הסרת משקפיים ללא ניתוח בשיטת נוירוויז'ן היא דרך טיפול לשיפור הראייה המוכיחה כי "הכל בראש". באמצעות סדרה של תרגילים לאימון המוח ניתן לשפר ליקויי ראייה כמו עין עצלה וקוצר ראייה, לשפר תוצאות שאינן היו משביעות רצון אצל מנותחי הסרת משקפיים בלייזר, או סתם לחדד את ראייתכם.

האימון בשיטת נוירוויז'ן להסרת משקפיים מתבצע מהבית, מול המחשב, בפרטיות ביתכם, וסדרת האימונים מותאמת באופן אישי לכל מטופל. חשוב להקפיד על אימון כאשר החדר חשוך ובמרחק של מטר וחצי ממסך המחשב.

הכנות לקראת הטיפול

הציוד הנדרש הוא מחשב נייד או מחשב נייח, מסך עם רזולוציה גבוהה, חיבור לאינטרנט ועכבר בעל שלושה כפתורים. מספר האימונים משתנה בהתאם לכל מטופל.

סיכונים ותופעות לוואי

בכל 20 השנים של השימוש בטיפול הסרת משקפיים בשיטת נויירוויז'ן לא נרשמו תופעות לוואי, סיבוכים או סיכונים. הטיפול הוא הבטוח ביותר מכל טיפולי העיניים.