השתלת טבעות בקרנית בשיטת אינטקס Intacs

אם אתם שוקלים ניתוח לייזר בעיניים, כדאי גם שתשקלו אופציה נוספת לתיקון הראייה, לפני שאתם מחליטים על ניתוח בלתי הפיך. שיטת אינטקס מבטיחה ראייה חדה ללא הרכבת משקפיים או עדשות וללא לייזר. זהו הליך בטוח והפיך שכולל השתלת טבעות מיוחדות על מנת לעצב את הקרנית מחדש.

מעוניינים בהליך הפיך עם תוצאות טובות? קראו הלאה על הסרת משקפיים על ידי השתלת טבעות בקרנית בשיטת אינטקס intacts.

  • למי זה מתאים: שיטה זו מתאימה לאנשים שניתוחי הסרת משקפיים בלייזר אינם מתאימים להם או אשר מעוניינים בתהליך הפיך ובטוח במיוחד. אינטקס מתאים לאנשים הסובלים ממספרים נמוכים של קוצר ראייה ואנשים הסובלים מראייה לקויה גם כאשר הם מרכיבים משקפיים.
  • ליקויי הראייה הניתנים לטיפול: קוצר ראייה.
  • משך ההליך: כרבע שעה לכל עין.
  • כמות טיפולים נדרשת: ניתוח אחד.
  • משך זמן ההחלמה: מספר ימים.
  • לכמה זמן נשמרות תוצאות הניתוח: תקופות ארוכות.

תיאור מהלך הניתוח

בזמן ניתוח הסרת משקפיים בשיטת אינטקס intacts מייצר המנתח תעלה בהיקף ועומק הקרנית. בתעלה זו מושתלת טבעת בצורת סהר מפלסטיק שקוף. כך נוצר תיקון הקרנית – על ידי השטחת מרכז הקרנית ומשיכתה חזרה. במהלך הניתוח בוחר המנתח את עובי הטבעת – טבעת עבה יותר, תיקון משמעותי יותר.

הכנות לקראת הניתוח

תתבקשו לעבור מספר בדיקות פיזיות ולענות על שאלון על מצבכם הרפואי. לפני הניתוח, יאלחש הרופא את אזור העיניים בעזרת טיפות ואולי אף ייתן לכם תרופה מרגיעה קלה. כמובן שממש לפני הניתוח כל אזור העין יעבור חיטוי מלא.

החלמה לאחר הניתוח

אחרי מנוחה קלה, תוכלו כבר להשתחרר הביתה. שימו לב שלא ניתן לנהוג מיד לאחר הניתוח, אז דאגו שיהיה מישהו שיסיע אתכם הביתה. רוב האנשים כבר רואים טוב יותר ביום שלאחר הניתוח, אך ייתכן שההחלמה תיקח גם מספר ימים. את הטבעות לא תרגישו, משום שהן נמצאות מתחת לעצבי העין ואנשים אחרים לא יוכלו לראות אותם אלא אם כן יסתכלו אל תוך העיניים שלכם מאוד מקרוב. התוצאות תלויות במצב הקטרקט שלכם. אנשים הסובלים מקטרקט קל לא יאלצו להשתמש במשקפיים או בעזרי ראייה אחרים.

סיכונים ותופעות לוואי

תופעת הלוואי השכיחה ביותר היא תחושת העדשה בעין. לרוב תחושה זו נעלמת כבר לאחר תקופת ההחלמה. מכיוון שהתהליך הפיך לחלוטין את רוב תופעות הלוואי ניתן לתקן. כמו בכל ניתוח להסרת משקפיים, הסיכון הגדול ביותר הוא זיהום, אך כל עוד תשמעו להוראות הרופא ותשמרו על היגיינה לאחר ניתוח הסרת משקפיים בשיטת אינטקס intacts, אין סיבה לדאגה.

טווח מחירים

המחירים משתנים בין רופא לרופא אך גבוהים בדרך כלל מניתוחי לייזר להסרת משקפיים.