הסרת משקפיים ללא ניתוח

הסרת משקפיים ללא ניתוחאנשים רבים החוששים לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ופוחדים מהתוצאה הבלתי הפיכה, מחפשים אלטרנטיבה טובה שתשפר את הראייה ותעצור את התדרדרותה.

ישנן מספר שיטות שונות של הסרת משקפיים ללא ניתוח והן מתאימות לילדים ולמבוגרים כאחד. התוצאות הן כמעט מידיות, התהליך הוא הפיך ואין התערבות כירורגית או טיפול תרופתי וניתן להמשיך בחיי היומיום כרגיל.

  • למי זה מתאים: הסרת משקפיים ללא ניתוח מתאימה לאנשים בכל גיל וגם לילדים הסובלים מקוצר או רוחק ראייה, המעוניינים להסיר את מהמשקפיים אך לא מעוניינים לעבור ניתוח.
  • ליקויי הראייה הניתנים לטיפול: עין עצלה, קוצר ראייה.

שיטות נפוצות של הסרת משקפיים ללא ניתוח

ישנן שתי שיטות עיקריות להסרת משקפיים ללא ניתוח:

שיטת אורתו קיי

בשיטה זו נעשה שימוש בעדשות "חכמות" המעוצבות במיוחד עבור העיניים שלכם ואותם מרכיבים כל לילה לפני השינה. העדשות מתקנות את הראייה, עוצרות את תהליך ההתדרדרות וכל בוקר תרגישו בשיפור, כבר לאחר 24 שעות. הטיפול הוא הפיך והשיפור מיידי.

למאמר המלא על שיטת אורתו קיי

שיטת נוירוויז'ן

שיטה המאמנת את העיניים מול המחשב. השיטה מתאימה לתופעות ראייה שונות כגון עין עצלה ולטיפול במספרים נמוכים. שיטה זו חסרת תופעות לוואי לחלוטין ותוצאותיה תמידיות.

שימו לב שטיפולים אלו מצריכים יותר זמן מאשר ניתוחי לייזר בעיניים, כגון הדרכה (במקרה של אורתו-קיי) או שיעורים מול המחשב (במקרה של נוירוויז'ן) ולכן הם מתאימים לאנשים המוכנים לקחת את הזמן ולנסות שיטה לא כירורגית וללא תופעות לוואי.

לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים ההחלמה היא מהירה (כמה ימים בדרך כלל) והתוצאות הן לתקופות ארוכות, כך שאינכם תלויים בעדשות או כל טיפול חיצוני שיעזור לשפר את ראייתכם.

למאמר המלא על שיטת נוירוויז'ן

טווח מחירים

מחירי הסרת משקפיים ללא ניתוח בשיטת נוירוויז'ן עומדים על כ-5,000 ₪ בעוד שמחיר טיפול בשיטת אורתו קיי הוא כ-4,000 ₪.