הסרת משקפיים בלייזר PRK – רעות, באר שבע

כחובבת אקססוריז, בשבילי המשקפיים, ובמשך לא מעט שנים, שימשו כאביזר משלים לכל דבר וכפריט אופנה, שתורם למראה הכללי. המשקפיים מעולם לא הפריעו לי ופעמים רבות אף לא חשתי שהם שם, על אפי. כל זה השתנה כשבן הזוג שלי עבר לאחרונה ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ששינה את חייו, וזמן קצר לאחר מכן, גם את חיי.

מי אני?

שמי רעות, בת 31, ואני מתגוררת בבאר שבע. אני נשואה ואימא טרייה לתאומים בנים. אני מעצבת תכשיטים ותחום העיצוב והאומנות קרוב לליבי. מסיבה זו בדיוק הפכתי את המשקפיים, שאותם אני מרכיבה שנים רבות, לפריט אופנה שמוסיף למראה שלי ותורם גם לתחושתי האישית. היו לי כמה וכמה זוגות של משקפיים, שאותם הייתי נוהגת להתאים לבגד ולאירוע שאליו אני מוזמנת. התחלתי להרכיב משקפיים מיד לאחר הצבא ולצערי עם השנים המספר עלה, עד למצב שהייתי מרכיבה משקפיים במספר גבוה יחסית. בן הזוג שלי, שהרכיב גם הוא משקפיים, עבר לפני שנתיים ניתוח לייזר מיוחד להסרת משקפיים, מה שהוביל אותי לתהות בעניין.

איך הכל התחיל?

מאז שבן זוגי עבר ניתוח להסרת משקפיים, השתנו חייו, ובמקביל גם חיי. בן זוגי עוסק בספורט בשעות הפנאי עוד מאז ילדותו והמשקפיים היוו עבורו מטרד של ממש. לאחר ששמע מחבר על ניתוח הסרת משקפיים בלייזר החליט לבדוק את העניין ושגילה שמדובר באפשרות רלוונטית עבורו, עשה את הצעד ועבר את הטיפול. מאז שעשה זאת השתנו חיינו. הוא שמח יותר, נמרץ יותר וגם נהנה מפעילות גופנית הרבה יותר. המשקפיים לא מפריעים לו וראייתו מצוינת. הדבר השפיע עליי לא מעט והחלטתי לבחון גם אני את העניין ולראות האם ועד כמה יוכל להתאים לי.

שיטת הניתוח שעברתי: PRK

הוסבר לי שקיימות מספר שיטות טיפול. בשל המספר הגבוה של המשקפיים שלי, הותאם לי טיפול מסוג PRK, אותו טיפול שעבר בן זוגי. טיפול הסרת משקפיים מסוג זה מתאים למי שעוסק בספורט וגם למי שמרכיב משקפיים בעלי מספר גבוה. מדובר בהליך טיפולי קצר מאד, בן 20 דקות בלבד, המבצע על כל אחת מהעיניים. עברתי הרדמה מקומית באמצעות טיפות אלחוש ולא הרגשתי דבר במהלך הניתוח. בתום ההליך שוחררתי הביתה ונמסר לי שסביר שתתלווה לתהליך ההחלמה תחושת עקצוץ קלה וחוסר נוחות. וכך היה, אולם כל זה חלף בתוך זמן קצר ובעיקר גם בזכות משככי הכאבים שלקחתי. מכיוון שגם כך אני עובדת מהבית, ניצלתי את ההזדמנות לשבוע ארוך של מנוחה, כדי להימנע מפעילות יתר ולאפשר לעיניים החלמה מלאה.

לאחר הניתוח

לאחר שבוע שמתי לב שהראייה שלי חדה מאד, ללא משקפיים. התחושה הזו מלאה אותי באושר רב ובעיקר בשמחה גדולה שאכן ביצעתי את הטיפול. סוף סוף הבנתי את בן זוגי ואת מילותיו החמות באשר לטיפול עצמו ולכל התחושות הנלוות לכך לאחר ההליך. שמחתי שעשיתי את הצעד, וגם כשלא הרגשתי בו צורך רב לפני כן. המלצתי לשתי חברות נוספות לעבור גם כן את הטיפול, ואחת מהן היא כבר אחרי. למרות שהמשקפיים היו חלק בלתי נפרד ממני, נפרדתי מהם בשמחה ומצאתי להם תחליף בצורת תכשיטים צבעוניים ויפים שיעטרו את צווארי.

← לרשימת מרפאות הסרת משקפיים בלייזר בבאר שבע