הסרת משקפיים בלייזר Lasik – סמדר, חדרה

אני ידועה כאחת שמקבלת החלטות בן רגע ולא מתמהמהת, אולם בכל הקשור לבריאות שלי, כאן אני מעדיפה דווקא לקחת את הזמן כמה שיותר. אני מרכיבה משקפיים לא מעט שנים, ובניגוד לרבים אחרים, לא סובלת מכך. ובכל זאת, כששמעתי על ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ובעיקר גם על אחוזי ההצלחה הכל כך גבוהים שלו, החלטתי שאני מוכרחה לבדוק את העניין. אולי, מי יודע, אוכל גם אני לוותר על המשקפיים שלי ולראות מצוין.

מי אני?

שמי סמדר ואני בת 52. אני מרכיבה משקפיים מגיל הגן בערך, אני כמעט ולא זוכרת את עצמי ללא משקפיים. הם ליוו אותי במהלך תקופת בית הספר, בצבא, בלימודים באוניברסיטה וגם כשהקמתי משפחה וגידלתי את ארבעת ילדיי האהובים. אני סובלת מבעיית קוצר ראייה, המשקפיים מספקים לי את המענה המתאים, ולעתים גם העדשות, שאני בוחרת להשתמש בהן במקום המשקפיים.

איך הכל התחיל?

למרות ששנים אני מרכיבה משקפיים וגם חשה בנוח איתם, החלטתי לבדוק את האפשרות של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. חברותיי הקרובות ניסו זאת והמליצו על כך בחום. בכל הקשור לבריאות שלי, אני משתדלת כמה שיותר להקפיד על אורח חיים בריא ונכון. אני עוסקת בספורט, אני נמנעת ממזונות עשירים בשומן או בפחמימות ומשתדלת גם ליהנות כמה שיותר מהחיים. דווקא בגלל זה, אני לא ממהרת לפנות להליכים טיפולים שונים, שאפשר גם להסתדר בלעדיהם. והרי אני מרכיבה משקפיים כל כך הרבה שנים ומסתדרת איתם מצוין. ובכל זאת, דווקא בגלל העובדה שרבים, הסובבים איתי, דיברו על כך, התעוררה סקרנותי ורציתי לבדוק את ההליך לעומק, ובעיקר לבחון האם ועד כמה הוא מתאים. האם יש סיכוי שאוכל לוותר על המשקפיים בעזרתו ולראות כראוי.

שיטת הניתוח שעברתי: SBK Lasik

כדי לקבל כמה שיותר פרטים על ההליך ולבדוק האם הוא אכן מתאים לי, פניתי ישירות אל המרפאה. בוצע אבחון של כמה שעות, הבודק את מידת התאמתו של ההליך ואת מצבן של העיניים שלי. הוחלט שהטיפול המתאים ביותר הוא SBK Lasik, הנחשב גם לפופולארי מבין טיפולי הסרת משקפיים בלייזר. אהבתי את הרעיון שמדובר בהליך שאיננו פולשני כל כך, בהליך שההחלמה ממנו מהירה במיוחד וגם כזה שמאפשר לשוב להתנהל כרגיל כמה שעות לאחר שבוצע. לאחר שקיבלתי את כל הפרטים לגביו, תיאמתי מועד לניתוח, וביום שנקבע הגעתי נרגשת מאד עם תקוות רבות שאכן זה יצליח כמובטח. ההליך עצמו ארך פחות מעשרים דקות ומיד שהסתיים כבר חשתי בהבדל. אומנם הייתה מלווה לכך תחושת חוסר נוחות קלה וגם מעט כאבים, אך כל זה עבר לי תוך מספר שעות.

לאחר הניתוח

הניתוח הסתיים בהצלחה. כבר ביום שלמחרת הגעתי למקום העבודה שלי והבחנתי בהבדל. לא הייתי צריכה להיעזר יותר במשקפיים שלי וראיתי חד וברור. לא חשתי בכאבים, או תופעות אחרות. אני חושבת שזו אחת ההחלטות החכמות ביותר שקיבלתי בשנים האחרונות וממליצה על כך בחום. מאז שעברתי את הניתוח גיליתי כמה שהמשקפיים הגבילו אותי קודם לכן. הבנתי שניצחתי. ניצחתי בזכות העובדה שביצעתי את הצעד הנכון!

← לרשימת מרפאות הסרת משקפיים בלייזר בחדרה