הסרת משקפיים בלייזר LASIK – ירון, ירושלים

מאז ומעולם הרגשתי יחסית בנוח עם הגוף שלי. ההורים שלי הורישו לי גנים לא רעים בכלל, כך שלא משנה כמה אני אוכל אני לא משמין, הגובה שלי הוא מטר שמונים וחמישה סנטימטר ואני מניח שגם לעובדה שאני פשוט מכור לספורט יש חלק בעובדה שאני לא סובל מהשמנה או אפילו מעודף משקל קל שבקלים. העניין הוא שיש דבר אחד שתמיד הפריע לי, ואני מתכוון כמובן למשקפיים שכל כך שנאתי, אבל כמו שאומרים, לא יכולתי בלעדיהם. בגלל זה אף אחד לא הופתע כשיום אחד הגעתי לבסיס עם פנים נקיות מעדשות, עם חיוך רחב במיוחד ועם שיר בלב.

מי אני?

קוראים לי ירון, אני בן 19 ואת המשקפיים שהפכו לאויבי נפשי אני מרכיב מגיל שמונה פחות או יותר. סליחה, כתבתי מרכיב, אבל הייתי צריך לכתוב הרכבתי. העניין הוא שאחרי כל כך הרבה שנות משקפיים, קשה לי להתרגל לעובדה שאני סוף כל סוף חופשי, מאושר ומשוחרר מהנטל המעיק הזה. אני בטוח שאתם חושבים שאני מאלה שעושים ניתוח להסרת משקפיים מטעמים אסתטיים בלבד כי הם מאוהבים בעצמם, אז תרשו לי לתקן אתכם – בשבילי הניתוח היה הרבה יותר מצעד אסתטי.

הסיבה שעשיתי את הניתוח הייתה בראש ובראשונה כדי להשתחרר מהכבלים של המשקפיים וכדי ליהנות מיכולת תפקוד גבוהה. עבורי ועבור מרכיבי משקפיים רבים אחרים המשקפיים מהווים מעין קביים. כעת אני מזמין אתכם לשאול כל אדם שנעזר בקביים כדי ללכת כמו שצריך אם היו מציעים לו לעבור הליך פשוט וקצרצר ולהיפטר מהקביים לתמיד, מה הוא היה אומר. אני מבטיח לכם שאף אחד לא היה מוותר על ההזדמנות.

איך הכל התחיל?

האמת שהכל התחיל ברגע ששמעתי שקיימת בכלל אפשרות לעבור ניתוח להסרת משקפיים. עד לאותו הרגע, שהתרחש כשהייתי בערך בכיתה ט', לא היה לי מושג שקיימת בכלל אופציה כזאת. אתם מבינים, הייתי בטוח שהמשקפיים הם גזרה משמיים ושאני עתיד להרכיב אותם למשך כל החיים. מהרגע ששמעתי על האפשרות של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, התחלתי לחסוך כסף ולספור את הימים לאחור עד לגיל שבו אהיה כשיר לעבור את הניתוח.

שיטת הניתוח שעברתי: LASIK

מאחר ואני בחור יסודי מטבעי ועמד לרשותי לא מעט זמן בשביל לברר את כל הפרטים הדרושים, הבנתי בשלב מסוים שהניתוח שהכי מתאים לי הוא ניתוח שמבוצע בטכניקה שנקראת LASIK. מדובר על טכניקה שמאפשרת ליהנות ממקסימום תוצאות תוך נטילה של מינימום סיכונים. ההחלטה התקבלה ואתם בטח מבינים כמה שמחתי כשהרופא הסכים איתי על כך שמדובר בטכניקה האידיאלית עבורי.

לאחר הניתוח

שעות ספורות אחרי הניתוח הבנתי שעשיתי את אחד הצעדים המשמעותיים ביותר בחיי. תוך ימים ספורים הראייה שלי התחדדה והשתפרה ובסופו של דבר הבנתי שהצלחתי להיפטר מהם לתמיד. אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל את המשקפיים שלי קברתי בחצר האחורית של ההורים שלי כי בסופו של דבר, בכל זאת, לא יכולתי פשוט לזרוק אותם לפח אחרי כל כך הרבה שנים שאנחנו ביחד. מעבר לזה שהיום אני רואה יותר טוב ולא מרגיש יותר תלותי באביזר חיצוני, אין ספק שהביטחון העצמי שלי השתפר פלאים ושההצלחה שלי עם בנות המין היפה נמצאת במגמת עלייה. ממליץ בחום ויפה שעה אחת קודם.

← לרשימת מרפאות הסרת משקפיים בלייזר בירושלים