הסרת משקפיים בלייזר 4D – ירדן, פתח תקווה

מי אני?

קוראים לי ירדן, אני בן 27 מפתח תקווה, סטודנט שנה שלישית למנהל עסקים באוניברסיטה מוכרת. במשך העשור האחרון, לא הייתי מוצלח במיוחד. לא בקרב נשים, לא בתחום התעסוקתי, לא בשום דבר. הסתובבתי במשך שנים עם תחושה שלא מבחינים בי. החברים הקרובים והמשפחה תמיד אמרו שאין לי ביטחון ולכן אני מעריך את עצמי פחות ממה שאני, אבל תמיד הגבתי בביטול לדברים שלהם. כמובן שהדבר הפריע לי, אבל בגלל שלא באמת ידעתי להצביע מה הבעיה, לא יכולתי לטפל בזה.

איך הכל התחיל?

לפני כחודש וחצי, נתקלתי במודעה בה הוצג בחור מסוקס בעל עיניים כחולות בשני מצבים – האחת עם משקפיים, פרצוף טרוד ומליון ספרים סביבו והשנייה בלי משקפיים, עם חיוך ומיליון נשים סביבו. ואם המסר לא היה מספיק ברור מעל לכל אלה התנוסס משפט בגדול בו נכתב "במקום להסתיר את היתרונות שלך – בוא תסיר את המשקפיים שלך" .

ברגע שראיתי את זה משהו זז בתוכי. רצתי למראה בחדר המקלחת, הסרתי את המשקפיים והתבוננתי בעצמי. ואהבתי את מה שראיתי. מאוד. אולי לא ציינתי קודם, אבל מאז שאני זוכר את עצמי אני עם משקפיים, כך שמעולם לא חלפה בי המחשבה לוותר עליהם או לשקול את השימוש בהם. העובדה שיש לי עיניים ירוקות, לא שינתה כהוא זה את המצב, ולא חשבתי לרגע להבליט אותן.

החלטתי לעשות ניסיון, קפצתי באותו רגע לסניף הפארם הקרוב לביתי ורכשי עדשות מגע יומיות, כאשר אמרתי לעצמי שאני חייב לנסות ללכת איתם יום אחד ולראות מה תהיה ההרגשה. וכך היה, למחרת השארתי את המשקפיים בפעם הראשונה בבית, הרכבתי את עדשות המגע ויצאתי לדרכי ליום העמוס שהיה לי – לימודי בבוקר, סופר בצהריים, ועבודה כל הערב…

אם הייתה לי איזושהי התלבטות או חשש כלשהו, כבר ברגע שהגעתי לשער האוניברסיטה הרגשתי שזה נכון עבורי. החברים (ובעיקר החברות) לספסל הלימודים לא הפסיקו להחמיא, חלקם אמרו שבכלל לא שמו לב לצבע העיניים המהפנט (לדברי אחת הבנות) שלי.. כשהמשכתי בסידוריי ועשיתי קניות, הקופאית לא הפסיקה לחייך לי והייתה אדיבה מאוד, ובעבודה, בעבודה זו כבר הייתה חגיגה של ממש!

כשהגעתי הביתה באותו הלילה, ידעתי, ללא כל ספק – אני חייב לעשות ניתוח להסרת משקפיים, כמה שיותר מהר.
חיפוש מהיר באינטרנט הפנה אותי לקבלת הצעות מחיר ממגוון מרפאות מובילות המציעות טיפולי הסרת משקפיים בלייזר באזור פתח תקווה, ותוך מספר שעות כבר חזרו אלי וקבעתי פגישת ייעוץ לפני הניתוח.

שיטת הניתוח שעברתי: 4D

מאחר ואני סובל מצילינדר ובעיות ראיה המתעצמות בעיקר בשעות הלילה, חששתי שיכול שלא אגשים את רצוני ולא אוכל לבצע ניתוח להסרת משקפיים בלייזר, בפגישת הייעוץ, הרופא החביב הסביר לי שאין לי מה לדאוג ושהתחום התפתח מאוד בשנים האחרונות כך שהוא מספק מענה כמעט לכל סוגי בעיות הראיה.

הרופא המליץ לי על שיטת 4D שמיועדת בדיוק לאנשים כמוני, הוא הסביר לי שמדובר בטיפול חד פעמי שאורך כשעה, מתבצע על שתי העיניים ונחשב לבעל התאקלמות מהירה במיוחד.

מדובר בשיטה מתקדמת במיוחד וחדשה יחסית, אשר פעולת ב-4 כיוונים בדומה לפעילותה הטבעית של העין – למעלה, למטה, ימינה ושמאלה, ודומה במקצת לשיטה בשם Wavefront.

הואיל ודבריו נשמעו לי פשוטים מאוד, ישר חשבתי לעצמי איפה החיסרון פה, וסברתי שאולי התוצאות של הניתוח לא ישמרו לזמן רב ואני אאלץ לבצע את התהליך כל פרק זמן מוגדר מראש. הרופא הסביר לי שעל פי הסטטיסטיקות הקיימות כיום, תוצאות הניתוח נשמרות לשנים ארוכות ואין מה לדאוג.

לאחר הניתוח

נכון להיום, אני כבר חודש אחרי הניתוח המוצלח שעברתי, ואני מעיד כי התוצאות – מדהימות!

ממליץ לכל אחד ואחת מכם, מבין מרכיבי המשקפיים, לבחון את האפשרות.
גם אם אתם חושבים שאתם טיפוסים של משקפיים, תתפלאו כמה החיים פשוטים יותר בלעדיהן וכמה שהסביבה מגיבה אליכם אחרת.
עבורי זה היה שינוי של ממש. זה לחלוטין החזיר לי את הביטחון העצמי וביסס אותו מאוד 🙂

← לרשימת מרפאות הסרת משקפיים בלייזר בפתח תקווה