הסרת משקפיים בלייזר SMILE – אורית, תל אביב

מי אני?

שמי אורית, בת 32 מתל אביב, מנהלת בחברת הפקות מצליחה. את המשקפיים פגשתי לראשונה בגיל 15.5 בהיותי בתיכון. כן, בגיל הזה, אם תהיתם, עדיין קוראים לך "משקפופרית" אם את מרכיבה משקפיים… אני לא אשקר ואגיד שאהבתי את המשקפיים שלי. כי לא אהבתי אותן. לא שנאתי, אבל בהחלט לא אהבתי, התרגלתי ולימים הן הפכו לסימן ההיכר שלי.

היות ובגילאי העשרה העיסוק המרכזי הוא סביב המראה ומה יגידו, עלה והתגבש לו הצורך להרכיב משקפיים אפנתיות. בזמנו, לא הייתה לי או להוריי את היכולת לרכוש משקפיים ממותגות, מה שהוביל, שנים אחרי, לאוסף של לא פחות מ-7 זוגות משקפיים ממותגות בעלות של עשרות אלפי שקלים..

למה אני מספרת את זה? ובכן, כי אחרי תקרית ה"הארה" שפקדה אותי לפני 4 חודשים, במהלכה זוג המשקפיים האהוב עלי ביותר נשבר, מצאתי את עצמי ממהרת לגהץ בלי לחשוב פעמיים עוד כ-2000 שקלים על רכישת זוג זהה, חדש. עד כאן נשמע אופייני לי, וכך באמת היה. עד לרגע שבו חזרתי הביתה לבעלי היקר, שידע כמה שעניין שבירת המשקפיים העציב אותי, ולכן דאג לצייר עם הילד הקטן שלי ציור שנקרא "אמא בלי משקפיים" בו היה שרבוט שהיה אמור להיות אני, בתוספת לבבות ורודים, ומשפט באותיות לא שוות בגודלן שאמר "אמא, את יפה גם בלי משקפיים".

איך הכל התחיל?

מצחיק לומר, שעד לאותו הרגע, כמעט אף אחד לא ראה אותי בלי משקפיים. הן תמיד היו עלי, תמיד הותאמו בקפידה למאורע, לעונה, לאופנה. לא מעט אנשים קראו לי בצחוק "משקפופ-אורית" כהלצה על אהבתי והתעסקותי הרבה בהם, עד כדי כך הן היו חלק מחיי שלא עצרתי לרגע, וחשבתי – האם אני רוצה בהן.
באותו היום, בשובי הביתה לזרועות אהוביי, כשנתתי לבן המתוק שלי, אוהד, נשיקה גדולה והודיתי לו על הציור, שאלתי אותו את השאלה הבאה: "אוהדי, רוצה לראות את אמא בלי משקפיים"? לאחר שהנהן בעניים בורקות, התגובה שלו: "אמא, את יותר יפה בלי משקפיים", היא שחתמה את העניין. ביטלתי את הזמנת המשקפיים, ומיד קבעתי לי תור לפגישת ייעוץ לניתוח הסרת משקפיים בלייזר באזור תל אביב. בלי לחשוב פעמיים, כי כמו שכבר יצא לכם להבין, אצלי הכל קורה "כאן ועכשיו" 😉

שיטת הניתוח שעברתי: סמייל Smile

בפגישת הייעוץ, המליץ לי הרופא המטפל על שיטה חדשנית בשם smile – שיטה המשלבת בין שתי השיטות המקובלות בעולם כיום PRK ו-LASIK. מאחר ואני סובלת מצילינדר, השיטה התאימה לי ומיד הזמנתי תור. זמן הניתוח עצמו ארך כ-5-10 דקות בלבד, וכלל טיפול בשתי העיניים במקביל. ואם חשבתם שמשך הניתוח היה קצר מאוד, חכו עד שתשמעו על זמן ההחלמה מניתוח הסרת משקפיים בשיטת סמייל – התוצאות היו מיידיות, וכבר לאחר מספר דקות בודדות יכולתי להרגיש בשיפור של ממש!

לאחר הניתוח

ובכן כפי שציינתי קודם, זמן ההחלמה מניתוח זה נחשב למהיר במיוחד כאשר מרבית המטופלים מעידים על חזרה לתפקוד מלא דקות בודדות-24 שעות מתום הניתוח.

תוצאות הניתוח נשמרות לאורך עשרות שנים והוא נחשב ניתוח "ארוך-טווח". ואכן, מרבית המכונים כיום מעניקים לרוב אחריות מקיפה להצלחתו ולשימור תוצאות הניתוח של כ-15-20 שנה.

היום, 3 חודשים אחרי ש"נפטרתי" משלל זוגות המשקפיים האהובות שלי.. אל דאגה, מצאתי לי עיסוק אובססיבי חדש – תכשיטים 😉

← לרשימת מרפאות הסרת משקפיים בלייזר בתל אביב