הסרת משקפיים בלייזר לאסיק – נעמה, רחובות

אני נעמה. בת 42. אמא לשלושה ובת זוג לספורטאי, שלא נח לרגע. כולנו עוסקים בספורט, לכולנו חשובה הבריאות, אך אני, לאור החרדות שלי, נוהגת להזניח את התחום הזה לא מעט ומעדיפה, פעמים רבות, "לסבול בשקט".

טיפול: ניתוח לייזר בעיניים, לאסיק.אזור: רחובות.

הסרת משקפיים בלייזר Lasik – סמדר, חדרה

שמי סמדר ואני בת 52. אני מרכיבה משקפיים מגיל הגן בערך, אני כמעט ולא זוכרת את עצמי ללא משקפיים. הם ליוו אותי במהלך תקופת בית הספר, בצבא, בלימודים באוניברסיטה וגם כשהקמתי משפחה וגידלתי את ארבעת ילדיי האהובים.

טיפול:ניתוח לייזר בעיניים, Lasik.אזור: חדרה.

הסרת משקפיים בלייזר LASIK – ירון, ירושלים

קוראים לי ירון, אני בן 19 ואת המשקפיים שהפכו לאויבי נפשי אני מרכיב מגיל שמונה פחות או יותר. סליחה, כתבתי מרכיב, אבל הייתי צריך לכתוב הרכבתי. העניין הוא שאחרי כל כך הרבה שנות משקפיים, קשה לי להתרגל לעובדה שאני סוף כל סוף חופשי, מאושר ומשוחרר מהנטל המעיק הזה.

טיפול: ניתוח לייזר בעיניים, Lasik.אזור: ירושלים.

הסרת משקפיים בלייזר אינטראלאסיק – מיכל, נתניה

קוראים לי מיכל, אני בת ארבעים, יש לי בעל מקסים ושלושה ילדים מדהימים ואף אחד מהם לא מכיר אותי בלי משקפיים. אני מרכיבה משקפיים מגיל שמונה ולמרות שהתנסיתי בהרכבה של עדשות מגע, אף פעם לא הצלחתי להתמיד בכך.

טיפול: ניתוח לייזר בעיניים, אינטראלאסיק.אזור: נתניה.

הסרת משקפיים בלייזר לאסיק – תמי, רעננה

אני תמי, בת 52. מתגוררת ברעננה, אימא לשתי בנות וסבתא טרייה לנכד חמוד ומקסים. אני מרכיבה משקפיים מגיל 11 וכבר לא זוכרת את עצמי בלעדיהם. במשך תקופה קצרה, במהלך השירות הצבאי שלי, ניסיתי להסתדר בלי המשקפיים ולהרכיב עדשות מגע.

טיפול: ניתוח לייזר בעיניים, לאסיק.אזור: רעננה.

הסרת משקפיים בלייזר PRK – רעות, באר שבע

שמי רעות, בת 31, ואני מתגוררת בבאר שבע. אני נשואה ואימא טרייה לתאומים בנים. אני מעצבת תכשיטים ותחום העיצוב והאומנות קרוב לליבי. מסיבה זו בדיוק הפכתי את המשקפיים, שאותם אני מרכיבה שנים רבות, לפריט אופנה שמוסיף למראה שלי ותורם גם לתחושתי האישית.

טיפול: ניתוח לייזר בעיניים, PRK.אזור: באר שבע.

הסרת משקפיים בלייזר לאסיק – לורן, ראשון לציון

שמי לורן, בת 27 עובדת בתחום הפרסום אונליין. אחרי שנים של שימוש בעדשות חודשיות, העיניים שלי החלו להיות רגישות. בהמשך עברתי לעדשות יומיות, דבר אשר הקל על מצב העיניים שלי אך עם זה הפך לנטל כלכלי ותלות יומיומית בעדשות.

טיפול: ניתוח לייזר בעיניים, לאסיק.אזור: ראשון לציון.

הסרת משקפיים בלייזר SMILE – אורית, תל אביב

שמי אורית, בת 32 מתל אביב, מנהלת בחברת הפקות מצליחה. את המשקפיים פגשתי לראשונה בגיל 15.5 בהיותי בתיכון. כן, בגיל הזה, אם תהיתם, עדיין קוראים לך "משקפופרית" אם את מרכיבה משקפיים… אני לא אשקר ואגיד שאהבתי את המשקפיים שלי.

טיפול: ניתוח לייזר בעיניים, SMILE.אזור: תל אביב.

הסרת משקפיים בלייזר 4D – ירדן, פתח תקווה

קוראים לי ירדן, אני בן 27 מפתח תקווה, סטודנט שנה שלישית למנהל עסקים באוניברסיטה מוכרת. במשך העשור האחרון, לא הייתי מוצלח במיוחד. לא בקרב נשים, לא בתחום התעסוקתי, לא בשום דבר. הסתובבתי במשך שנים עם תחושה שלא מבחינים בי.

טיפול: ניתוח לייזר בעיניים, 4D.אזור: פתח תקווה.

הסרת משקפיים ללא ניתוח אורתו קיי – שני, בית ינאי

קוראים לי אורית, אני אמא של שני, ילדה מקסימה בת 12 שהרכיבה עד לא מזמן משקפיים בשל לקות הראיה שסבלה ממנה – קוצר ראייה. בין אם גם אתם הורים לילדים שמרכיבים משקפיים ובין אם הייתם בעצמכם ילדים שהרכיבו משקפיים, אתם לבטח יודעים שלא תמיד מדובר בחוויה פשוטה חברתית.

טיפול: הסרת משקפיים ללא ניתוח, אורתו קיי.אזור: בית ינאי.

הסרת משקפיים כירורגית – יוני, קריית שמונה

קוראים לי יוני, אני בן 47 מקריית שמונה. כבר שנים שאני מסתובב עם משקפיים, המסייעים לי עם לקות הראייה שלי. אני מרכיב משקפיים מגיל כל כך צעיר עד שכמעט והתרגלתי אליהם, אלמלא הפצרותיה של אשתי היקרה להיפטר מהם, אני חושב שהייתי נשאר איתם בלי כל בעיה מצידי.

טיפול: הסרת משקפיים כירורגית, השתלת עדשה תוך עינית.אזור: קריית שמונה.