בחירת מרפאה להסרת משקפיים בלייזר

מיליוני אנשים ברחבי העולם כבר עברו ניתוח להסרת משקפיים בלייזר והסטטיסטיקה מראה שרוב רובם של המנותחים מביעים שביעות רצון ואף היו ממליצים על הניתוח לחברים וקרובים. על מנת לוודא שאתם תהיו ב-95 אחוזי ההצלחה של ניתוחי הלייזר, חשוב לבחור במרפאה הנכונה. מה כדאי לבדוק מראש בעת בחירת מרפאה להסרת משקפיים בלייזר ולמה לשים לב? כל המידע לפניכם.

בחירת מרפאה – איפה כדאי?

לפני שאתם מתחילים לטייל בין המרפאות והמכונים השונים, כדאי לקרוא על סוגי הניתוחים ולדעת במה מדובר. לאחר שרכשתם ידע בסיסי בנושא, מומלץ לקבוע פגישות יעוץ במספר מקומות הנראים לכם מתאימים, לפי המלצות אישיות שקיבלתם והטיפים הבאים:

  • בחירה במוסד שיהיה זמין 24 שעות ביממה: על כל מקרה שלא יהיה, בדקו מראש האם הרופא שלכם זמין במקרה חירום.
  • כסף זה לא הכל: מדובר בעיניים שלכם. אם מצאתם רופא מומלץ והוא יקר יותר מרופא שאתם לא מכירים או שנראה לכם פחות מקצועי – אל תהססו. בחרו ביקר יותר.
  • המכשור החדיש והמתקדם ביותר: בזמן הניתוח העין שלנו זזה מעצמה. מכשור חדיש יוודא שקרן הלייזר תעקוב אחר תנועות העין בצורה המדויקת ביותר, על מנת להימנע מטעויות או סיבוכים. בדקו באיזה מכשירים משתמשים במכון בו אתם מתעניינים והשוו אותם עם מכשירים במכונים אחרים.
  • רופא בעל ניסיון: אין ספק שרופא בעל ניסיון הוא חשוב לא פחות ממכשירים מתקדמים – רופא בעל ניסיון יוודא שאתם מתאימים לניתוח ויתאים לכם את הניתוח המושלם עבורכם ויכול להוציא אתכם מסיבוכים שונים בזמן הניתוח העלולים לקרות. התייעצו עם הרופא והתרשמו מהתנהגותו הכללית – האם הוא סבלני, האם מבטיח הבטחות שנראות לכם מוגזמות והאם הוא נותן לכם את תשומת ליבו המלאה בזמן התייעצות. כל אלו הם מדדים טובים לבחירת רופא מנתח, אך אינם חשובים יותר מוותק וניסיון.
  • הצוות: האם הצוות מתייחס אליכם בצורה מנומסת, עונה על שאלות והאם העובדים במקום מתנהגים בצורה מקצועית? כל אלו חשובים לבחירת המכון, במיוחד במקרים נדירים של סיבוכים או תופעות לוואי הדורשות התייחסות מיוחדת.
  • אחריות לכל החיים: מכונים מסוימים מציעים ניתוחים בחינם במקרה שתזדקקו לניתוח נוסף לאחר ניתוח שהשתבש או במקרה ויש צורך בתיקון.
  • המלצות: שאלו מכרים שעברו ניתוח לייזר, בדקו בפורומים באינטרנט, שאלו ברשתות החברתיות וחפשו המלצות על מכונים מסוימים או על רופאים מנתחים.

» לרשימת מרפאות מובילות להסרת משקפיים בלייזר